Darček pre ryšavku 

Farbená ryšavka či prirodzená? Je to jedno! S VOONO odtieňom Copper je to na nerozoznanie. 100% henna zafarbí tvoju hrivu do ohnivo ryšavého odtieňa. Vďaka prírodnému šampónu a hydratačnému kondicionéru budú vlasy nielen lesklé a hebké, ale budú aj voňať po levanduli. Staň sa atraktívnou ryšavkou, ktorá oslní svet!

Ryšavé odtiene patria medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie. Vďaka odtieňu Copper docieliš žiarivo oranžovej, ktorú ti budú všetci závidieť. V kombinácii s ďalšími farbami môžeš vytvoriť akýkoľvek odtieň s krásnym ryšavým odleskom. A to všetko bez chémie! 

 

Zvýhodnený balíček

Pre všetky milovníčky ryšavých odtieňov sme pripravili balíček, ktorý obsahuje všetko, čo je potrebné. Nájdeš v ňom prírodný šampón a kondicionér a už spomínaný odtieň Copper. Nikto nespozná, či si prírodná alebo farbená ryšavka. Budeš trendy a šik! A ako na to?

Z BLONDÝNKY RYŠAVKOU

Jemná ryšavá – 90% Cassia Obovata + 10% Copper

Žiarivá ryšavá – 100% Copper

 

Z BRUNETKY DO RYŠAVÝCH ODTIEŇOV

Jemná prírodná ryšavá – 50% Copper + 50% Cassia Obovata

Výrazná ryšavá – 100% Copper

 

A ČO TMAVO HNEDÉ BRUNETKY?

Keďže tmavé vlasy nejdú zosvetliť jedným farbením, aplikáciou červenovlasého odtieňa získaš medený gaštan a proti svetlu červené odlesky. Na vlasy aplikuj 100% Copper.

 

 

Pre žiarivú Copper farbu pridaj do zmesi šťavu z polovice citróna. 

 

Inšpiruj sa: