• Dodáva objem, lesk a pevnosť
  • Vysoký lesk
  • Zaceľuje vlasové vlákno

Cassia Obovata

Neutrálnu bezfarebnú hennu (potrebnú pre výrobu kozmetiky) môžete použiť na regeneráciu vašich vlasov alebo na riedenie vášho odtieňa. Vhodná kombinácia pre jahodovú blond je 90 gramov Cassie a 10 gramov Copper.

Cassiu zalejte teplou vodou o 60°C. Neutrálnu hennu môžete aplikovať hneď po vychladnutí alebo ju cez noc nechať odstáť. (100 g)
9,00 s DPH
109
zákazníkov už zakúpilo
Hodnotenie 0.0
Cassia Obovata

GLS 1 kus:
1–3 dny
€3,83

GLS 2 a viac kusov:
1–3 dny
€4,64

Zásielkovňa:
2–4 dni
€3,09

Vzorkovník

Aký odtieň vykúzli Cassia Obovata na Vašich vlasoch?

Kompletný vzorkovník VOONO nájdete tu

Šetrné k pokožke
Láskavé k prírode
Dlhotrvajúca starostlivosť

Neviete si rady?

Objednajte si tovar po telefóne

9—16 H

Poraďte sa ohľadom objednávky

9—16 H

Alebo nám napíšte

Vaše príbehy

Jiřina Š.

techníčka – pc diagnostika, 44 rokov

Prvýkrát nemusím používať polochemický farby na vlasy. S dvojfázovým farbením zakryjem svoje šediny a nemusím sa báť, že sa farba rýchlo vymyje. Pre svoje tmavé vlasy som v prvej fáze použila odtieň Copper a potom Soft black. Konečne som spokojná.

Tereza H.

digital marketing manager, 25 rokov

Po početných skúškach všemožných prírodných farieb som spoznala, že VOONO je naozaj „ono“ pre moje vlasy. So žiadnou inou prírodnou značkou som nemala podobnú skúsenosť – farba krásne drží, vlasy sú ozdravené, lesklé a poddajné. Vďaka, VOONO!

Veronika M.

študentka, 22 rokov

Na VOONO farbu som prešla kvôli dermatologickým problémom, ktoré som mala. Trpím na lupienku a vzhľadom na chemické farbenie sa moje problémy veľmi zhoršili. Odkedy používam VOONO farbu sa môj problém veľmi zlepšil. Tiež si nemôžem vynachváliť ich odtieň Wine red, ktorý je skutočne vínový a nie hrdzavý. Ďakujem.

Chcete posielať novinky?

Sledujte nás na

Máte otázku?

9—16 H