• MASÁŽ HLAVY
  • EKO PLAST
  • PREKRVENIA POKOŽKY HLAVY
  • RAST VLASOV
  • ODSTRÁNENIE MAZU

MASÁŽNA KEFA Z EKOPLASTU RUŽOVÁ

Masážna ekologická pomôcka na vlasy ti pomôže zbaviť sa mazu, nečistôt aj zbytkov stylingových prípravkov oveľa lepšie než len pomocou prstov. Okrem toho je masáž veľmi príjemná a stimuluje rast nových vlasov.

Masíruje pokožku hlavy počas umývania.
Odstraňuje maz, nečistoty aj zbytky stylingových produktov.
Zaisťuje lepšiu distribúciu šampónu a napenenia.
Prekrvuje pokožku hlavy. (20 g)
eko
masáž
odstraňuje maz
Podpora rastu vlasov
pre krásne vlasy
unisex
12,50 s DPH
Hodnotenie 0.0
EKO PLAST
*Jedná sa o hmotu vyrobenú z biohmoty. Je to materiál, ktorý je vyrobený z obnoviteľných zdrojov a preto nie je závislý na rope a jej prímesiach. Vyzerá na prvý pohľad aj dotyk rovnako ako bežne používané plasty z ropy, dosahuje dokonca aj rovnaké vlastnosti (pružnosť, tvrdosť, priehľadnosť, ohybnosť a odolnosť), ale rozkladá sa v prírode.

PPL:
2–4 dní
€8.50

Zásielkovňa:
2–4 dni
€3.50

Šetrné k pokožke
Láskavé k prírode
Dlhotrvajúca starostlivosť

Neviete si rady?

Objednaj si tovar po telefóne

9—16 H

Poraď sa ohľadom objednávky

9—16 H

Alebo nám napíš

Vaše príbehy

Jiřina Š.

techníčka – pc diagnostika, 44 rokov

Prvýkrát nemusím používať polochemický farby na vlasy. S dvojfázovým farbením zakryjem svoje šediny a nemusím sa báť, že sa farba rýchlo vymyje. Pre svoje tmavé vlasy som v prvej fáze použila odtieň Copper a potom Soft black. Konečne som spokojná.

Tereza H.

digital marketing manager, 25 rokov

Po početných skúškach všemožných prírodných farieb som spoznala, že VOONO je naozaj „ono“ pre moje vlasy. So žiadnou inou prírodnou značkou som nemala podobnú skúsenosť – farba krásne drží, vlasy sú ozdravené, lesklé a poddajné. Vďaka, VOONO!

Veronika M.

študentka, 22 rokov

Na VOONO farbu som prešla kvôli dermatologickým problémom, ktoré som mala. Trpím na lupienku a vzhľadom na chemické farbenie sa moje problémy veľmi zhoršili. Odkedy používam VOONO farbu sa môj problém veľmi zlepšil. Tiež si nemôžem vynachváliť ich odtieň Wine red, ktorý je skutočne vínový a nie hrdzavý. Ďakujem.

Chcete posielať novinky?

Sledujte nás na

Máte otázku?

9—16 H