Akcia
  • Dodáva objem, lesk a pevnosť
  • Vysoký lesk
  • Zaceľuje vlasové vlákno
  • Bez silikónov a parabénov
  • Hydratácia
  • Krásna vôňa

Malý darček pre kamarátku

Hľadáš malý darček pre tvoju kamarátku, ktorý nedá zabrať tvojej peňaženke, ale napriek tomu poteší obdarovanú? Máme tu pre teba skvelý tip! Kombinácia vysoko kvalitného prírodného šampónu bez silikónov a parabénov a regeneračnej masky Cassia obovata urobí radosť každej kamarátke, ktorá sa stará o svoje vlasy. Darček je vhodný pre všetky typy vlasov a vlasových odtieňov.

Cassiu zalej teplou vodou 30-50°C a nechaj na vlasoch pôsobiť 15-30 min. Neutrálnu hennu môžeš aplikovať hneď po vychladnutí alebo ju cez noc nechať odstáť. Vlasy umy šampónom, nechaj pôsobiť 2 minúty a potom opláchni vodou.
hydratácia
Kompletne bez chémie
nefarbí
regeneracia
Šetrný k pokožke i prírode
vhodné ako darček
22,1324,60 s DPH
Hodnotenie 0.0

  • Cassia Obovata

  • Hydratačný šampón

PPL 1 kus:
1–3 dny
€3,83

PPL 2 a viac kusov:
1–3 dny
€4,64

Zásielkovňa:
2–4 dni
€3,09

Šetrné k pokožke
Láskavé k prírode
Dlhotrvajúca starostlivosť

Neviete si rady?

Objednaj si tovar po telefóne

9—16 H

Poraď sa ohľadom objednávky

9—16 H

Alebo nám napíš

Vaše príbehy

Jiřina Š.

techníčka – pc diagnostika, 44 rokov

Prvýkrát nemusím používať polochemický farby na vlasy. S dvojfázovým farbením zakryjem svoje šediny a nemusím sa báť, že sa farba rýchlo vymyje. Pre svoje tmavé vlasy som v prvej fáze použila odtieň Copper a potom Soft black. Konečne som spokojná.

Tereza H.

digital marketing manager, 25 rokov

Po početných skúškach všemožných prírodných farieb som spoznala, že VOONO je naozaj „ono“ pre moje vlasy. So žiadnou inou prírodnou značkou som nemala podobnú skúsenosť – farba krásne drží, vlasy sú ozdravené, lesklé a poddajné. Vďaka, VOONO!

Veronika M.

študentka, 22 rokov

Na VOONO farbu som prešla kvôli dermatologickým problémom, ktoré som mala. Trpím na lupienku a vzhľadom na chemické farbenie sa moje problémy veľmi zhoršili. Odkedy používam VOONO farbu sa môj problém veľmi zlepšil. Tiež si nemôžem vynachváliť ich odtieň Wine red, ktorý je skutočne vínový a nie hrdzavý. Ďakujem.

Chcete posielať novinky?

Sledujte nás na

Máte otázku?

9—16 H