Akcia
  • bez chémie
  • ekologické
  • 100% prírodné zloženie
  • výhodná cena
  • vhodné pre dojčiace a tehotné ženy

Ibištekový balíček

Túžiš eště po žiarivejším červenom či zrzvavom odtieni? Toho disiahneš vďaka ibištekového prášku, ktorý pridáš do jedného z troch žiarivých odtieňov. Ibištek podporí a zvýrazní červenej pigmenty vo farbe

 

Nový VOONO balíček obsahujúcí 100g ibišteka a přírodnu farbu, ktorú si môžeš vybrať z odtieňov Copper, Orange, Wine red.

Ibištek patrí do červených odtieňov Orange, Copper alebo Wine Red. Pridaj 3 lyžice prášku z vysoko kvalitného ibiškového prášku do červených odtieňov a zalej horúcou vodou o 60-90 stupňami Celzia.

100% prirodné
Červené odtiene
Ibištek
Intenzívny
Šetrné k pokožke a prírode
19,5021,00 s DPH
Hodnotenie 0.0

  • 100g Ibištek

  • 100g farva (Copper, Orange, Wine red)

PPL 1 kus:
1–3 dny
€3,83

PPL 2 a viac kusov:
1–3 dny
€4,64

Zásielkovňa:
2–4 dni
€3,09

Šetrné k pokožke
Láskavé k prírode
Dlhotrvajúca starostlivosť

Neviete si rady?

Objednaj si tovar po telefóne

9—16 H

Poraď sa ohľadom objednávky

9—16 H

Alebo nám napíš

Vaše príbehy

Jiřina Š.

techníčka – pc diagnostika, 44 rokov

Prvýkrát nemusím používať polochemický farby na vlasy. S dvojfázovým farbením zakryjem svoje šediny a nemusím sa báť, že sa farba rýchlo vymyje. Pre svoje tmavé vlasy som v prvej fáze použila odtieň Copper a potom Soft black. Konečne som spokojná.

Tereza H.

digital marketing manager, 25 rokov

Po početných skúškach všemožných prírodných farieb som spoznala, že VOONO je naozaj „ono“ pre moje vlasy. So žiadnou inou prírodnou značkou som nemala podobnú skúsenosť – farba krásne drží, vlasy sú ozdravené, lesklé a poddajné. Vďaka, VOONO!

Veronika M.

študentka, 22 rokov

Na VOONO farbu som prešla kvôli dermatologickým problémom, ktoré som mala. Trpím na lupienku a vzhľadom na chemické farbenie sa moje problémy veľmi zhoršili. Odkedy používam VOONO farbu sa môj problém veľmi zlepšil. Tiež si nemôžem vynachváliť ich odtieň Wine red, ktorý je skutočne vínový a nie hrdzavý. Ďakujem.

Chcete posielať novinky?

Sledujte nás na

Máte otázku?

9—16 H